Husova 142/44 Liberec 5, 460 01 info@husovaliberec.cz
header-background

Týden nových zážitků a objevování jednoduchosti jazyka sousedů

1 června, 2023

Týden nových zážitků a objevování jednoduchosti jazyka sousedů. 
Bez biflování a šprtání

Přirozenou formou – při běžných každodenních aktivitách, hrách a jazykových animacích se přesvědčíš, že trochu německy umíš už teď.  S našimi německými lektory a animátory se rychle zdokonalíš. Navíc poznáš nové kamarády.
Těšit se můžeš i na výlety do příhraničí, kde své čerstvé́ vědomosti hned otestuješ̌. Sám na sebe pak budeš hrdý.  Příměstský tábor je určený pro děti od 5 do 13 let, založený je na individuálním přístupu ke každému účastníkovi.
Tábor je organizován v Rupr Parku Česko-německého centra v Liberci, Ruprechtické ulici. Atraktivní lokalita nabízí využití venkovních aktivit v krásném klidném prostředí zahrady u objektu v okolí. Klubovna centra poskytne zázemí pro vnitřní aktivity. Týdny s němčinou obohatí zajímaví hosté. 

O Vaše děti bude postaráno od pondělí do pátku v čase 8.00 – 16.00 hod. Stravování bude zajištěno dovozem jídla. Zajištěny jsou svačiny a pitný režim. 

Příměstský kemp je ideálním řešením, jak podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiny, které tráví prázdniny v Liberci a okolí. 

Aktuálně otevřené termíny: 14.8. – 18.8.2023
Cena 3300 Kč/dítě 

Pořadatelem je Česko-německé setkávací centrum Liberec a Dům česko-německého porozumění.
Partnerem je společnost Elset s.r.o., městská firma s dvacetiletou zkušeností v pořádání dětských dnů, eventů a společenských akcí. 

Další informace:
Tel. 732 551 425 – Petra Laurin 
Tel. 607 125 684 – Květa Šelbická


« »