Husova 142/44 Liberec 5, 460 01 info@husovaliberec.cz
header-background

Kolektiv

Petra Adamová

Petra Adamová

736 410 521
Kroužek florbalu pro 1. až 3. třídy
Kateřina Fanta

Kateřina Fanta

739 334 394
Hana Červinková

Hana Červinková

Metodik prevence
723 250 059
9.A
Eva Dousková

Eva Dousková

Školní speciální pedagog
731 632 396
Eduard Durník

Eduard Durník

777 005 929
2.A SPORTOVNÍ HRY PRO NEJMENŠÍ SPORTOVNÍ HRY
Jana Flossmannová

Jana Flossmannová

608 238 780
Kamila Hoisová

Kamila Hoisová

778 757 682
Ivana Holasová

Ivana Holasová

731 632 396
Jakub Hrůza

Jakub Hrůza

739 334 394
Eva Hrůzová

Eva Hrůzová

739 334 394
ČTENÁŘSKÝ KLUB
Lenka Hrůzová

Lenka Hrůzová

731 632 396
Francouzština
Marta Hyšková

Marta Hyšková

Výchovný poradce
604 899 800
Šárka Irová

Šárka Irová

603 479 314
1.B
Libor Junek

Libor Junek

732 369 100
Jan Konfršt

Jan Konfršt

správce sítě
731 632 396
3D tisk
Vojtěch Konopa

Vojtěch Konopa

731 632 396
6.B
Lucie Kotlárová

Lucie Kotlárová

731 632 396
6.A
Zuzana Kounková

Zuzana Kounková

733 592 254
Věda je zábava
Simona Křikavová

Simona Křikavová

731 632 396
Eva Kučerová

Eva Kučerová

731 632 396
Iva Kutrová

Iva Kutrová

statutární zástupkyně ředitelky
603 342 230
Jana Pánková

Jana Pánková

731 632 396
Španělský jazyk Kreativní tvoření
Blanka Reindlová

Blanka Reindlová

ředitelka školy
733 518 277
Kateřina Machová

Kateřina Machová

723 775 618
Kateřina Matrasová

Kateřina Matrasová

721 950 156
Jana Martínková

Jana Martínková

731 632 396
Jana Martinovská

Jana Martinovská

723 941 167
2.B
Gabriela Medwell

Gabriela Medwell

731 632 396
7.B
Petra Moravcová

Petra Moravcová

731 632 396
5.A Matematika je zábava
Alena Muráňová

Alena Muráňová

732 429 832
Jan Pastuch

Jan Pastuch

608 528 537
Jaroslava Pastuchová

Jaroslava Pastuchová

777 180 261
8.B
Roman Procházka

Roman Procházka

724 992 814
Meike Schumacher

Meike Schumacher

773 265 674
Petra Soldánová

Petra Soldánová

733 322 749
3.B Zpěv
Dagmar Stehlíková

Dagmar Stehlíková

731 632 396
8.A
Gabriela Susková

Gabriela Susková

731 632 396
5.C
Renata Šebestová

Renata Šebestová

603 228 718
9.B
Radoslav Škvor

Radoslav Škvor

606 786 316
Kateřina Štěpánová

Kateřina Štěpánová

601 339 774
1.A
Dustin Aaron Tafoya

Dustin Aaron Tafoya

721 207 447
Jitka Tomášová

Jitka Tomášová

731 632 396
5.B
Pavla Urbánková

Pavla Urbánková

hospodářka
731 632 396
Pavlína Veselková

Pavlína Veselková

728 692 303
3.A HRA NA FLÉTNU
Michaela Wernerová

Michaela Wernerová

731 632 396
Jiří Adamec

Jiří Adamec

775 856 575
Natálie Bihary

Natálie Bihary

731 632 396
4.A
Pavlína Houdová

Pavlína Houdová

asistent pedagoga
731 632 396
Monika Pelcová

Monika Pelcová

Asistent pedagoga
731 632 396