Husova 142/44 Liberec 5, 460 01 info@husovaliberec.cz
header-background

Družina


Informace o platbě

Cena za družinu je 2900,- Kč za celý rok. Platí se převodem na účet č. 5470722/0800, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte, třídu.

Podzim v prvních třídách

Děvčata a chlapci z prvních tříd během prvních dvou měsíců ve škole stihli již spoustu věcí. S elánem se zapojili do podzimního tvoření. Z přírodnin, které nasbírali při procházkách a prozkoumávání okolí vytvořili vydařené obrázky, které zdobí naše družiny a nástěnku.

Halloween

Ve družině jsme si povídaly o Dušičkách. Zavzpomínaly jsme si na naše blízké, kteří tu už s námi nejsou, ale nikdy na ně nezapomeneme. ♥️
Po americkém vzoru jsme si udělaly “děsivou” párty s výzdobou, kostýmy, hrami, tancem a dobrotami. 🎃👻
Byla to strašidelná paráda!

Vaše děti 4. a 5. tříd ♥️

Kuličkiáda


V říjnu jsme vyhlásili celodružinovou soutěž: KULIČKIÁDU. Z každého oddělení postoupily 2 děti do „Superfinále „, které proběhlo na školním hřišti. Všichni jsme si to moc užili. Ti nejlepší hráči si domů odnesli diplom, kuličky a vítěz dokonce i pohár!!!


Olympijské hry


Naši týmovou spolupráci, sílu, rychlost, obratnost, vytrvalost a odhodlání jsme podrobily zkoušce na našich olympijských hrách.
Po taneční rozcvičce a protažení jsme se pustily do neobvyklých disciplín. Daly jsme do toho všechno a vysoutěžily si odměny a obdiv publika.
Paní vychovatelky na nás byly moc pyšné!

Vaše děti ze 4. a 5. tříd ♥️

Návštěva Severočeského muzea v Liberci

V září jsme navštívili naše Severočeské muzeum. Někdo tu byl poprvé, někdo už vícekrát, ale všem se nám tu moc líbilo! Nové expozice nás nadchly a mohli jsme si spoustu věcí i vyzkoušet.

Vaše děti ze 4. a 5. tříd 🤗

Podzimní tvoření

Díky poměrně dosti deštivému září jsme měli s dětmi spoustu času a prostoru na společné tvoření.
Snažili jsme se hlavně o recyklaci materiálu a využití přírodnin, které jsme si donesli z našich vycházek.
Posuďte sami, jak jsme se s podzimem přivítali.
ŠD druhých tříd